Ma folytattam a felújítást az oldalon, a FERNANDO menüpont új képeket kapott, valamint néhány almenü frissült is. Mint pl fernando mezei, ha ide kattintasz, megnézheted. Láthatod, hogy új képek vannak, valamint, kiegészül a Liverpool-os és ez EB-n viselt mezekkel. Továbbá a tetoválásai menü is új, szebb képeket kapott.
Felkerült, egy hír, Torres nyilatkozott, hogy részben Beniteznek, és Olallánk köszönheti, hogy olyan jó formában volt. A hírekben ezt elolvashatjátok.

NEW COLOURS

Első frissítésként az oldal új külsőt kapott, kék színben pompázik, valamint az EB után hazatérő spanyol csapata örömünnepéből kiválasztottam egy két képet, és azok kerültek be fejlécként. Azért remélem tetszik, holnaptól jön több friss. Vagyis mától :D csk késöbb

FRISS

MEGÚJULÁS, AZ OLDAL ÜZEMEL!!!!!

Megkezdtem a frissítéseket. Először kezdve a sporthírekkel, majd az Euro 2008-cal, még mindent tökéletesíteni kell, valamint több honap után végre új külsőt adni neki. A következő napokban ezek várhatóka, valamint még tovább sok-sok firss. Valamint ,ha valami fontosat megtudok kedvenc focistánkról, azonnal leközlöm. Tovább részletes leírást kaptok majd a Spanyol válogatott útjáról az Euróba Bajnokságon, kikkel és mikor játszott, valamint, hogy hol és egyéb érdekességeket. Továbbra is látogassatok, hiszen amint látom elég sokan lettünk, és ezt nagyon köszönöm nektek.

VÉGRE ITT VAGYOK

NOVEMBERTŐL FRISSÜL AZ OLDAL

Elég hosszú távolmaradás után az oldalt ígérem fejleszteni fogom. Új külső már ráfér az oldalra, ez hamarosan megtörténik. Leváltom. Valamint helyre rakom az összes dolgot ami el volt hanyagolva az utóbbi időben. Kezdetnek bepótoltam az összes hírt FERNANDO TORRES-ről, valamint a Liverpool eddigi eredményei is felkerültek. KIsebb összefoglaló hamarosan kiegészül, valamint a Bajnokok Ligája meccseket is nyomon tudjátok majd követni. Addig is gyertek!!!!                                 xoxo: Klaudia

KIS SZÜNET, KÖSZI A MEGÉRTÉST

HIATUS

Gondolom észrevettétek, hogy az oldalon kb egy hete nem nagyon van nagy friss. Na ez azért van, mert itt van a suli és tanulni is kell, a másik ami inkább a fő oka, hogy nyelvvizsgázom szombaton azaz 15-én. Addig fog tartani a szünet, után sok sok FRISS!!!
kÖSZI A MEGÉRTÉST,    KLAUDIA

PRMEIER LEAGUE

LIVERPOOL - DERBY COUNTY MECCS ÖSSZEFOGLALÁSA

Liverpool - Derby County(6-0):
Nem épp szerencsésnek mondható Derby County ismét kikapott, most épp a Liverpool-tól, méghozzá elég csűnyán 6-0-ra. Torres is segédkezett a gólokban, hiszen a meccsen 2 góllal is segítette csapata előre jutását! Továbbá Xabi alonso is 2-szer talált be a Derby kapujába, valamint Babel, és késöbb a helyére beálló Voronyin is rúgott gólt!(Bővebben a hírekben)
Valamint + újdonság az átigazolásokról!

FRISS

SULI KEZDÉS, STB...

A suli elkezdődött, mint ahogy elég sokmindenkinek! Nem is maradt időm frisselni, de most ezt megpróbálom kompenzálni. Igaz 15-ig össze-vissza lesznek, ugyanis addig tart a "nehéz" időszak, mert nyelvvizsgázok.
A hétvégén ennek ellenére volt Premier League, hírek Torres-szel kapcsolatban, szóval van olvasnivaló!

FRISS, PLETYKA

MINDEN KIDERÜL

Egy kis újdonságot hoztam, bocsi, hogy csak most, de szeptember elején megyek nyelvvizsgázni, és arra tanulok! NYUGI a frissek nem maradnak el, és persze addig is lesz dizi váltás és stb...
Na de végre kiderült, hogy mit is jelent Fernando Torres lábán lévő tetoválás, mert eddig csak találgatások voltak(talán az első találkozása barátnőjével, Ollalával), a válasz közel van. Hiszen Ollalához kapcsolódik, csak épp az első csókjuk dátuma a képet és a cikket megnézheted itt!

BAJNOKOK LIGÁJA SELEJTEZŐ

LIVERPOOL - TOULOUSE MECCS ÖSSZEFOGLALÁSA

Liverpool - Tolouse(4-0):
Mint ahogy lehetett arra számítani, hogy Fernando Torres nem fog játszani ezen a meccsen. Sokak megjósolták, hogy a Liverpool fog tovább jutni a csoportmérkőzésekbe, nos nekik igazuk lett! A meccs nagyon jól zajlott 4 góllal "kiütötték" a Tolouse-t. A 18. percben Crouch már vezetést szerzett,
majd Hyypiä majd Dirk Kuyt duplázott! 5-0-ás összesítéssel a 'pool jutott tovább.(Bővebben a hírekben)

PREMIER LEAGUE

SUNDERLAND - LIVERPOOL MECCS ÖSSZEFOGLALÁSA

Sunderland - Liverpool(0-2):
Igazán jó kis meccset láthattunk a délután folyamán. Igaz a meccs nem a Sunderland reményei szerint alakúltak. Már az első percben lecsapott a labdára a 'pool, a félidő során próbálkozott a góllövéssel Voronin, és Fernando Torres is, amiknek tényleg csak egy hajszál kellett volna, hogy bemenjen. A meccs 1. gólját a 37. percben Sissoko szerezte, majd a 64. percben Torres is szerezhetett volna gólt, de az sajnos fölé szállt. A 70. percben Jamie Carragher-t ki kellett állítani sérülése miatt. Voronyin a meccs vége előtt pár percel megszerezte a 2. gólt.(Bővebben a hírekben)

PRMERIER LEAGUE

LIVERPOOL A CHELSEA UTÁN

Rafael Benitez és Steven Gerrard is bírálja a játékvezető döntését. Szerintük nem volt jogos a büntető, amit a bíró megadott a Chelsea-nek, és erre nincs magyarázat. Gerrard szerint a bűnös bírónak bocsánatot kéne kérnie a Liverpool-tól(Bővebben a hírekben)

LIVERPOOL CHELSEA MECCS ÖSSZEFOGLALÁSA

Liverpool - Chesea(1-1):
A meccs jól indult a Liverpool, és Fernando Torres számára is. Ugyanis az első tétmérkőzésen megszereszte az első gólját a 16. percben. Egy jól indított labdát kapott  Gerrard-tól. A szünet után a Chelsea támadott jobban, kis ideig sikertelenül, de aztán Maluda-t felrúgták a 16-oson belül, amit a bíró, egy 11-sel jutalmazott. Lampard a büntetőt gólra váltotta, utána naghyobb esemány nem történt, leszámítva, hogy a meccs vége előtt kicsit elszabadultak az érzelmek.(Bővebben a hírekben)

BAJNOKOK LIGÁJA

TOULOUSE - LIVERPOOL 0-1

Toulouse - Liverpool meccs összefoglaló:
A pályán csatárokként, most nem Kuyt és Torres volt, hanem Voronyint és Crouch-ot láthattuk. Voronyin hatalmas góljával el is döntötte a találkozót, annyira, hogy a Toulouse-nak alig voltak helyzetei. Torrest csak egy kis időre állítótta be Benitez.
A meccs visszavágóját augusztus 28-án rendezik meg az Anfield Roadon, és nagy eséllyen a 'Pool jut tovább.(bövebben a hírekben)

KIS VÁLTOZÁSOK

ÚJABB INTERJÚ, KINÉZETVÁLTÁS, STB...

Tegnap feltettem egy kis interjút Dirk Kuyt-tel, amint Fernando Torres-ről mesél, és a játékáról az első meccsen. Torres hivatalos oldalán van fenn ez az interjú, amit én fordítottam, szóval TILOS ELLOPNI!
Amint látjátok ismét változott az oldal kinézete, szerintem ez sokkal jobban áll mint a korábbi.
Valamint 16.30 Labdarúgás, Bajnokok Ligája felkészülési meccs: Toulouse (francia)–Liverpool (angol), az EUROSPORT-on.

ASTON VILLA - LIVERPOOL MECCS ÖSSZEFOGLALÁSA

Aston Villa - Liverpool(1-2):
Birmingham-ben fogadta az Aston Villa a Liverpool-t ami szerencsét is hozott a vendégeknek. Fernando Torrest kezdőként szerepelt az első fordulón, igaz nem rúgott gólt. A meccsen volt egy öngól ami a 'Poolnak kedvezett, majd a 84. percben Barry belőtte a gólt. A meccset Gerrard gólja döntötte el.(Bővebben a hírekben)

2007. AUGUSZTUS 11.

KÉT FONTOS ESEMÉNY

2007.08.11.(szombat) 2 szempontból is fontos. Köztudott, hogy ezen a napon kezdődik meg a Premier League 2007/08-as szezonja. Az Liverpool 1. meccse az Aston Villa ellen lesz, a Villa Parkban. Angol idő szerint 5:15 perckor. Az angol bajnokságot az Eurosport2 közvetíti, de a honalpjukon nincs semmi írva a meccsekkel kapcsolatban.
Valamint ezen a napon lesz egy éve, hogy megvan az oldal, ennek örömére holnap sok friss várható.

FELKÉAZÜLÉSI MECCSEK

SANGHAJ SENHUA ÉS A FEYENOORD TORRERDAM ELLENI POOL MECCSEK

Sanghaj Senhua - Liverpool(0-2)
Ez a meccs több szempontból is jó volt. Először is Fernando Torres végre megszerezte első gólját a vörösök szineiben, valamint a Liverpool győzött a sanghaji csapat ellen. A meccs 2. gólját Gerrard szerezte. :)

Feyenoord Rotterdam - Liverpool(1-1):
A Liverpool a meccsen csak a 2. félidőben sikerült egyenlítenie Gerrard góljával, valamint Reina egy tizenegyest is kivédett. Torres ezen a meccsen egy darabig a kispadról szemlélte a dolgokat, majd a kicsivel a vége előtt beállt ő is.

FELKÉAZÜLÉSI MECCSEK, INTERJÚ

LIVERPOOL - WERDEN BREMEN, KÉPES SPORT INTERJÚ

A héten nem voltam itthon, ezért nem tudtam leírni a változásokat. 2007.07..17-én barátságos meccs volt a Liverpool és a Werden Bremen között, amit a Liverpool meg is nyert, és Torres is jól játszott annak ellenére, hogy bokasérülése volt.(Bővebb információ a hírekben
A szerdai Képes Sport elején máris feltűnik Fernando valamint egy 3 oldalas interjút is olvashatsz vele + egy poszterrel is megajándékozhatod magadat. :) De ha nem tudod megvenni, akkor itt el is olvashatod:

(1,136.5 KB)(1,142.8 KB)(1,246.6 KB)(1,539.9 KB)

FRISS, VÁLOZÁS

AZ OLDAL ÚJ KÜLSEJE

Az oldal történetében megint bekövetkezett egy "történelmi pillanat". Végre volt időm frissíteni, és rendet rakni, és az eredmény ez lett. Lehet néhány dolog még nem működik, de azok helyreállításán dolgozom. Addig is jó nézelődést, olvasgatást. Ha valami panaszod van jelezd!                                                                                                                Klaudia

FERNANDO BÚCSÚJA

BÚCSÚZÁS AZ ATLÉTICO MADRIDTÓL, IRÁNY A LIVERPOOL

Mint tudjuk Fernando új csapatba került, a Liverpoolba, de előtte elbúcsuzott szeretett csapatától az Madridtól, néhány msn avatár, ha több kell---> extras:

vetkező tragédia, amikor Nando a
17 percben megsérült. A meccsen